iPega PG-9097

Kontroler bezprzewodowy / GamePad | 6-osiowy żyroskop | 2 silniki wibracyjne

GamePad iPega PG-SW097B

Właśnie walczysz z bossem, masz zadać zwycięski cios, ale Twój pad nie odpowiada wystarczająco szybko? Ten problem nie będzie Cię dotyczył z kontrolerem bezprzewodowym iPega. Produkt wyróżnia się 6-osiowym żyroskopem, dzięki któremu z wysoką skutecznością wykrywa nawet najmniejsze odchylenia kontrolera i pozwala mu reagować bez opóźnień. Co więcej, został wyposażony w podwójny motor, który dostarczy najlepszych wrażeń somatosensorycznych i pozwoli na jeszcze większą immersję w czasie ulubionej rozgrywki! Kontroler iPega PG-SW097B został wykonany z dbałością o każdy detal i jest kompatybilny z konsolami Nintendo Switch, systemem Android i nadaje się do gry na komputerze.

Precyzyjna gałka analogowa

Jesteś pogromcą demonów w Doomie? A może od zwycięstwa w FIFIE dzieli Cię tylko jeden gol? Niezależnie od wybranej gry, potrzebujesz analoga, który pozwoli Ci odnieść kolejny sukces! Kontroler bezprzewodowy iPega został wyposażony w niezwykle czułe gałki o pełnym zakresie 360°. Co to oznacza? Nawet w nagłych zwrotach akcji możesz zapomnieć o martwych punktach i cieszyć się doskonałą precyzją!

Turbodoładowanie

Teraz możesz multiplikować każdy strzał lub gwałtownie przyspieszyć, gdy zajdzie taka potrzeba. Pad posiada specjalny przycisk Turbo, a jego wciśnięcie w połączeniu z przyciskiem funkcyjnym pozwala na seryjne wykonanie wybranego ruchu. Jedno kliknięcie dzieli Cię od zadania zwycięskiej serii z karabinu i pokonania chmary zombiaków!

Stworzony z myślą o komforcie

Kontroler iPega PG-SW097B został wykonany z wysokiej klasy tworzyw, a dla zwiększenia Twojego komfortu oba uchwyty powleczono warstwą przyjemnego w dotyku TPU. Dzięki ergonomicznej konstrukcji pad doskonale leży w dłoni, więc możesz grać nawet cały dzień bez uczucia dyskomfortu, czy zmęczenia!

Wygodne programowanie przycisków

Jesteś leworęczny? A może masz własne zdanie na temat rozmieszczenia przycisków na padzie? iPega PG-SW097B wychodzi Ci naprzeciw i oferuje możliwość zaprogramowania przycisków tak jak lubisz! Sam zdecyduj, który przycisk będzie służył do biegania, a który pozwoli Ci podskoczyć! Dodatkowo możesz dostosować poziom wibracji pada lub całkowicie ją wyłączyć.