iPega PG-SW062C

Funkcja TURBO | 6-osiowy żyroskop | 2 silniki wibracyjne

GamePad iPega Nintendo Switch PG-SW062C

Przenieś rozgrywkę na wyższy poziom z iPega PG-SW062C. Kontroler został wyposażony w 2 silniki wibracyjne i 6-osiowy żyroskop, dla większej immersji. Co więcej, wbudowane przyciski wyróżniają się wysoką czułością, a funkcja TURBO pozwoli Ci uzyskać przewagę. Ponadto wyróżnia się szeroką kompatybilnością i łączy się z urządzeniem przewodowo lub za pomocą Bluetooth 5.0.

Zanurz się w świecie rozgrywki

GamePad posiada wbudowane silniki wibracyjne, które są zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, dzięki czemu możesz się cieszyć jeszcze większą immersją. Co więcej, 6-osiowy żyroskop zapewnia precyzję i dokładność. Teraz z łatwością pokonasz przeciwnika!

Przemyślana konstrukcja

Kontroler iPega PG-SW062C wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją dla większego komfortu użytkowania. Co więcej, wbudowane przyciski cechują się wysoką czułością, zapewniając precyzję, a funkcja TURBO pozwoli z łatwością pokonać przeciwnika.

Przewodowo lub bezprzewodowo

GamePad możesz podłączyć do komputera lub laptopa za pomocą kabla z portem USB-C. Natomiast moduł Bluetooth w wersji 5.0 pozwala połączyć kontroler na przykład z Nintendo Switch. Co więcej, zasięg sygnału wynosi 10 m max.

Kompatybilny

Obawiasz sie, że kontroler nie będzie współpracował z Twoim sprzętem? Niepotrzebnie! iPega PG-SW062C jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Android lub iOS. Podłączysz go również do komputera, laptopa, Nintendo Switch, PS3 i Android Smart TV.

Wytrzymały akumulator

Kontroler bezprzewodowy iPega PG-SW062C posiada akumulator o pojemności 400 mAh, co przekłada się na około 8 h pracy na jednym naładowaniu. Ponadto w trybie czuwania pozostaje do 30 (jeśli akumulator jest w pełni naładowany). Natomiast energię urządzenia odnowisz za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB-C do USB-A. Wystarczą zaledwie 2 h ładowania, aby kontroler był znów gotowy do pracy.

Specyfikacja

ProducentiPega
ModelPG-SW062A
Kolorczarny
PołączeniePrzewodowe/Bluetooth
Wersja Bluetooth5.0
Zasięg Bluetooth10 m
Pojemność akumulatora400 mAh
Natężenie robocze15 mA
Napięcie roboczeDC 3.7 V
Napięcie wejścioweDC 5 V
Natężenie wejściowe500 Ma
Czas pracy na jednym naładowaniudo 8 h
Czas ładowaniaok. 2 h
Czas pracy w trybie czuwania30 dni (w pełni naładowany akumulator)
Port ładowaniaUSB-C
TouchpadNIE
WibracjeTAK
Wbudowany głośnikNIE
Wejście audio jack 3.5mmNIE
KompatybilnośćAndroid, iOS (13.0 lub nowsze), Windows (7 lub nowsze), Nintendo Switch, PS3, X-INPUT, D-INPUT