iPega PG-SW023B

Kontroler GamePad | Android / iOS / PC /Windows | 12 godzin pracy

Bezprzewodowy kontroler do gier PG-SW023B

Bezprzewodowy kontroler do gier

Bezprzewodowy kontroler do gier PG-SW023B jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, a dzięki ergonomicznemu designowi zapewni Ci komfort rozgrywki na wiele godzin. Wyposażony w 2 wibrujące silniczki – gwarantuje jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie. Funkcja Turbo oraz możliwość programowania makr pomogą Ci pokonać Twoich rywali i pobić kolejne rekordy. Czułe przyciski wyróżniają się ogromną wytrzymałością – urządzenie będzie więc doskonale Ci służyć przez długi czas.

Stabilne połączenie

Ten wieloplatformowy kontroler działa z mnóstwem sprzętów. Z powodzeniem podłączysz go do komputerów z systemem Windows 7,8 lub 10, urządzeń z Androidem, konsoli PS3 oraz Nintendo Switch. Bluetooth 3.0 zapewnia niezawodne, stabilne, bezprzewodowe połączenie. Teraz już nic Cię nie ogranicza – graj, ciesząc się wymarzoną swobodą ruchów!

Stabilne połączenie kontrolera PG-SW023B
Funkcje Turbo PG-SW023B

Pokonuj swoich przeciwników bez większego wysiłku

Z iPega bicie kolejnych rekordów staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wykorzystaj funkcję Turbo, aby automatycznie wypuścić w stronę przeciwników serię pocisków, kuli ognia lub błyskawic. Już nie musisz wielokrotnie naciskać przycisku i narażać się na zmęczenie. Kontroler obsługuje również programowanie makr. Wykonuj skomplikowane kombinacje czy ataki, naciskając jeden przycisk – z PG-SW023B to możliwe!

Intuicyjne sterowanie

Ciesz się niesamowicie immersyjną rozgrywką. Wbudowane silniczki kontrolera wibrują w odpowiednich momentach podczas gry, pozwalając Ci niemal całkowicie zanurzyć się w jej świecie. Co więcej, 6-osiowy żyroskop sprawia, że sterowanie staje się jeszcze bardziej intuicyjne, a celowanie precyzyjniejsze. Poczuj się jak bohater swojego ulubionego tytułu i odnoś kolejne zwycięstwa!

Intuicyjne sterowanie PG-SW023B
Ergonomiczny design PG-SW023B

Funkcjonalny, ergonomiczny, wytrzymały

Kontroler charakteryzuje się doskonale przemyślanym, ergonomicznym designem. Świetnie leży w dłoniach i pozwala godzinami grać bez zmęczenia. Do jego produkcji wykorzystano przyjemne w dotyku materiały – nie musisz więc obawiać się dyskomfortu. Przyciski zostały umieszczone w łatwo dostępnych miejscach, co gwarantuje wygodne sterowanie. Wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS – są odporne na zużycie, a ich żywotność utrzymuje się na poziomie aż 2000000 kliknięć.