iPega PG-SW022C

Kontroler GamePad | Android / iOS / PC /Windows | 12 godzin pracy

Bezprzewodowy kontroler do gier

Wieloplatformowy, bezprzewodowy kontroler PG-SW022C pozwoli Ci wygodnie grać w ulubione tytuły. Niewielki i poręczny – zapewnia komfort rozgrywki na długie godziny. Przyciski urządzenia charakteryzują się imponującą żywotnością i wysoką precyzją. Podwójny silniczek wibrujący, funkcja turbo oraz 6-osiowy żyroskop oferują jeszcze lepsze doświadczenie gamingowe.

Kompatybilny z wieloma platformami

Tym, co wyróżnia kontroler, jest jego szeroka kompatybilność. PG-SW022C doskonale współpracuje nie tylko z komputerami (z systemem Windows 7 lub nowszym), ale też z konsolami Nintendo Switch i PS3, a nawet z urządzeniami z Androidem! Nieważne, na jakim sprzęcie grasz. Z powodzeniem podłączysz do niego kontroler marki iPega i pobijesz kolejne rekordy!

Lekki, poręczny, idealny dla każdego

Niewielkie rozmiary oraz lekka waga urządzenia sprawiają, że jest on niezwykle łatwy w transporcie. Bez problemu spakujesz je do walizki lub plecaka i zabierzesz na wakacje. Co więcej, ten minikontroler doskonale leży w dłoniach – wygodnie skorzystają z niego nie tylko dorośli, ale też dzieci!

Twój nowy sposób na kolejne zwycięstwo

Już nie musisz wielokrotnie wciskać guzików, aby wypuścić w stronę swoich przeciwników w grze serię pocisków lub nieprzerwany strumień ognia. Kontroler obsługuje funkcję Turbo, która sprawia, że aby wykonać opisane wyżej lub inne, podobne akcje, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. To pozwoli Ci odnieść szereg imponujących zwycięstw bez większego wysiłku!

Niezawodne przyciski

Urządzenie zostało wyposażone w intuicyjne przyciski, których funkcje przypominają te znane z najpopularniejszych padów do gier. Zostały rozmieszczone w taki sposób, aby zapewnić Ci do nich wygodny dostęp. Charakteryzują się również błyskawiczną reakcją – z iPega możesz mieć pewność, że każdy Twój ruch zostanie odpowiednio zarejestrowany. Przyciski są przy tym przyjemne w dotyku i odporne na zużycie – przetrwają wiele dynamicznych, emocjonujących rozgrywek.

Bardziej precyzyjne sterowanie

Co jeszcze sprawia, że kontroler marki iPega zapewnia niezrównane doświadczenie gamingowe? Podwójne wibracje zwiększają immersję i pozwalają jeszcze lepiej zanurzyć się w rozgrywce. Ponadto, dzięki 6-osiowemu żyroskopowi sterowanie staje się bardziej intuicyjne i dokładne. Drążki kontrolera płynnie obracają się w zakresie 360°, umożliwiając bezbłędne wykonywanie nawet najtrudniejszych manewrów.