iPega PG-P5012

Podwójna stacja dokująca do Kontrolera / GamePada do PS5

Podwójna stacja dokująca do Kontrolera do PS5

Spędzasz długie godziny ogrywając swoje ulubione tytuły na PlayStation 5? Zaopatrz się w stację dokującą do swoich gamepadów, ułatwiając sobie proces ładowania! Urządzenie posiada 2 sloty USB-C, które uzupełniają energię w systemie Quick Charge. Co więcej, chroni kontrolery przed przeładowaniem oraz posiada znacznik LED, który informuje o statusie całego procesu.

Szybkie, bezpieczne ładowanie

Stacja dokująca posiada 2 niezależne porty USB-C, kompatybilne z kontrolerami DualSense do PlayStation 5. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem oraz zwarciem – nie musisz więc obawiać się pozostawiania gamepadów w gnieździe. Co więcej, system Quick Charge dba o prędkość uzupełniania energii, a wskaźnik LED informuje o obecnym statusie ładowania.

Funkcjonalny, kompaktowy design

Konstrukcja stacji stawia na oszczędność przestrzeni, jednocześnie nie tracąc walorów użytkowych. Małe wymiary (135 x 65 mm) pozwolą Ci w łatwy sposób znaleźć dla niej przestrzeń w wybranym miejscu. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w stopery antypoślizgowe, które sprawiają, że jest ono stabilne i nie przesuwa się po powierzchni.