iPega PG-P4022B

GamePad iPega PG-P4022B zachwyci Cię płynnym działaniem i nowoczesnym designem. Posiada 6-osiowy żyroskop oraz podwójny silnik wibracyjny.

Funkcjonalność przede wszystkim

Bezprzewodowy kontroler iPega PG-P4022B został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie zwiększać immersję podczas rozgrywki. Podwójny silnik wibracyjny generuje wibracje zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie i pozwala jeszcze lepiej wczuć się grę. Na uwagę zasługuje także 6-osiowy żyroskop, dzięki któremu kontroler zapewnia dokładność i precyzję.

Więcej możliwości

Pokonywanie przeciwników z PG-P4022B będzie jeszcze łatwiejsze. Wystarczy, że skorzystasz z 2 programowalnych przycisków na spodzie kontrolera i przypiszesz im funkcje zgodne z Twoimi potrzebami. Co więcej, produkt został wyposażony w praktyczny touchpad, który zapewni Ci doskonałą precyzję i płynność — przyda się m.in. do gier typu FPS.

Szeroka kompatybilność

Kontroler jest zdolny do działania w wielu środowiskach systemowych. Z powodzeniem wykorzystasz go do gier na PlayStation 3 oraz PlayStation 4, PC oraz na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 13 (lub nowszym). Postaw na połączenie uniwersalności i funkcjonalności – bez kompromisów!

Specyfikacja

ProducentiPega
ModelPG-P4022B
KolorFioletowy
PołączenieBluetooth
Wersja Bluetooth3.0
Zasięg Bluetooth8 m
Pojemność akumulatora500 mAh
Natężenie robocze< 70mA
Napięcie roboczeDC 3,7V
Napięcie wejścioweDC 5V
Natężenie wejściowe< 300mA
Czas pracy na jednym naładowaniu8 – 10 h
Czas ładowaniaOk. 3 h
Port ładowaniaUSB-C
Ilość programowalnych przycisków2
TouchpadTAK
WibracjeTAK
Wbudowany głośnikTAK
Wejście audio jack 3.5mmTAK
KompatybilnośćPS3 / PS4, PC (przewodowo), iOS 13.0 i nowszy