iPega PG-P4019A

Podświetlenie LED | 6-osiowy żyroskop | 2 silniki wibracyjne

GamePad iPega PG-P4019A touchpad PS4

Zanurz się w świecie rozgrywki dzięki PG-P4019A. Kontroler bezprzewodowy iPega posiada 2 silniki generujące wibracje oraz 6-osiowy żyroskop dla jeszcze większej immersji. Został też wyposażony w głośnik, port jack 3.5 mm oraz touchpad dla wygodniejszej obsługi. Dodatkowo podświetlenie LED nadaje urządzeniu gamingowy charakter.

Większa immersja

GamePad iPega posiada dwa silniki, które reagują na wydarzenia w grze delikatnymi wibracjami oraz dźwiękiem. Co więcej, 6-osiowy żyroskop zapewnia większą precyzję i dokładniejsze wykrywanie kierunków. Teraz z łatwością pokonasz zakręty i unikniesz ataku przeciwnika.

Wbudowany touch pad

Dla jeszcze większej wygody użytkowania, kontroler posiada touchpad. Świetnie sprawdzi się podczas gier typu strzelanki. Dzięki temu możesz się cieszyć jeszcze większą precyzją i płynnością podczas rozgrywki.

Przemyślana konstrukcja

PG-P4019A ma również wbudowany głośnik oraz port audio 3.5 mm, co umożliwia podłączenie słuchawek. Ponadto kolorowe podświetlenie LED nadaje kontrolerowi gamingowego charakteru, a specjalny wskaźnik poinformuje Cię o poziomie akumulatora. Natomiast ergonomiczna konstrukcja i uchwyty wykończone tworzywem TPU odpowiadają za niezrównany komfort podczas użytkowania.

Wytrzymały akumulator

Nie obawiaj się nagle rozładowanego kontrolera. Game Pad posiada akumulator o pojemności 600 mAh, co przekłada się na około 8-10 h pracy. Ponadto w trybie czuwania pozostaje przez nawet 30 dni. Aby naładować urządzenie, podłącz PG-P4019A do źródła zasilania za pomocą kabla USB-C (w zestawie). Po około 3 h, urządzenie będzie gotowe do ponownej pracy