iPega PG-9220

Kontroler GamePad Bluetooth 4.0 | Android / iOS / PC /Windows | 10 godzin pracy

iPega PG-9220
Kontroler do gier iPega PG-9220

Kontroler do gier iPega PG-9220

Ciesz się rozgrywką na wybranym sprzęcie – gamepad PG-9220 obsługuje urządzenia z systemami Android i iOS, komputery z Windowsem, a także niektóre konsole. Można go podłączyć na 2 sposoby – przez Bluetooth lub za pomocą kabla. Oferuje funkcję TURBO, a kolorowe podświetlenie niektórych przycisków sprawi, że będziesz wygodnie grać również w nocy. Co więcej, dzięki teleskopowemu uchwytowi możesz zamontować na kontrolerze smartfona o szerokości do 80 mm.

Kompatybilny z wieloma urządzeniami

Produkt wyróżnia się szeroką kompatybilnością i da się go połączyć na 2 sposoby – przewodowo lub przez Bluetooth. To oznacza, że zyskujesz dużą dowolność wyboru urządzeń, na których chcesz grać. Z powodzeniem podłączysz go między innymi do komputera, PS3, Smart TV i Nintendo Switch. Kontroler działa też z określonymi telefonami i tabletami. Wygodnie graj na swoim PC, konsoli lub smartfonie – z PG-9220 pobijesz kolejny rekord!

Szeroka kompatybilność kontrolera PG-9220
Intuicyjne przyciski i funkcje w kontrolerze PG-9220

Intuicyjne przyciski i funkcji TURBO

Teraz możesz odnieść zwycięstwo w każdej, nawet najbardziej dynamicznej rozgrywce. Przyciski kontrolera zostały rozmieszczone w taki sposób, aby zapewnić Ci do nich wygodny, łatwy dostęp. Możesz też skorzystać z funkcji TURBO, aby zyskać niesamowite przyspieszenie. Zapomnij o bólu palców i wielokrotnym naciskaniu klawisza – z PG-9220 błyskawicznie przeprowadzisz nawet najbardziej skomplikowane akcje i nie dasz swoim rywalom żadnych szans.

Stabilne mocowanie Twojego smartfona

Dzięki wbudowanemu, teleskopowemu uchwytowi na telefon możesz jeszcze wygodniej grać w swoje ulubione gry mobilne. Rozmiar do 80 mm umożliwia montaż różnej wielkości smartfonów. Nieważne, czy Twój smartfon jest duży, czy raczej mały – PG-9220 najpewniej go obsłuży.

Stabilne mocowanie smartfona w kontrolerze PG-9220
Komfortowa rozgrywka z kontrolerem PG-9220

Ciesz się niezrównanym komfortem rozgrywki

Produkt charakteryzuje się ergonomiczną, przyjazną użytkownikom konstrukcją. Doskonale leży w dłoniach – możesz więc cieszyć się komfortową rozgrywką przez wiele godzin. Został też wykonany z przyjaznych dla skóry materiałów o przyjemnej teksturze. Przyciski A, B, X oraz Y mają dodatkowo podświetlenie LED, które nie tylko ułatwia granie po zmroku, ale też nadaje urządzeniu gamingowy charakter.