iPega PG-9218

Kontroler GamePad Bluetooth 4.0 | Android / iOS / PC /Windows

iPega PG-9218
Kontroler do gier iPega PG-9218

Kontroler do gier
iPega PG-9218

Wygodny w użyciu kontroler do gier PG-9218 wyróżnia się kompatybilnością nie tylko z komputerami i konsolami, ale też z systemami Android i iOS. Dzięki teleskopowemu uchwytowi bez problemu zamontujesz na nim telefon o szerokości do 8 cm. Produkt możesz połączyć z wybranym urządzeniem na 2 sposoby – przewodowo lub przez Bluetooth. Kolorowe podświetlenie niektórych przycisków ułatwia obsługę kontrolera i nadaje mu jeszcze bardziej gamingowy charakter. PG-9218 obsługuje też funkcję TURBO.

Szeroka kompatybilność

Graj w swoje ulubione gry i nie obawiaj się problemów z kompatybilnością. Kontroler PG-9218 doskonale współpracuje z wieloma różnymi urządzeniami. Podłączysz go do komputera z Windowsem, konsoli PS3 oraz Nintendo Switch, smart TV, a nawet telefonu lub tableta z systemem Android lub iOS. Tak szeroka kompatybilność urządzenia sprawia, że nieważne na jakim sprzęcie grasz – zawsze możesz cieszyć się dynamiczną, a zarazem komfortową rozgrywką.

Szeroka kompatybilność PG-9218
Bezprzewodowe możliwości podłączenia kontrolera PG-9218

2 możliwości podłączenia

Produkt można podłączyć na 2 sposoby. Klucz sprzętowy 2.4G umożliwia bezprzewodowe łączenie kontrolera z określonymi urządzeniami. Sparuj PG-9218 z telefonem, tabletem lub Smart TV przez Bluetooth i ciesz się niemal nieograniczoną swobodą podczas rozgrywki. Możesz też podłączyć go za pomocą kabla. Ten sposób połączenia jest właściwy na przykład dla komputerów, PS3 i Nintendo Switch.

Intuicyjne przyciski i funkcja TURBO

Przyciski kontrolera zostały umieszczone w łatwo i wygodnie dostępnych miejscach, możesz więc cieszyć się nawet najbardziej dynamiczną rozgrywką i bez problemu przechodzić na kolejne poziomy. Urządzenie oferuje również funkcję TURBO, która zapewni Ci niesamowite przyspieszenie. Uprzedź ruchy swoich przeciwników i wykonuj nawet najbardziej złożone akcje i kombinacje bez większego wysiłku!

Intuicyjne przyciski i funkcje PG-9218
Regulowany uchwyt na telefon PG-9218

Regulowany uchwyt

Kontroler został wyposażony w teleskopowy uchwyt, który pozwala na bezpieczny, stabilny montaż smartfonów. Jego maksymalny rozmiar wynosi aż 80 mm, co daje Ci bardzo duże możliwości. Nieważne, jakiego telefonu używasz. PG-9218 najprawdopodobniej go obsłuży i sprawi, że będziesz cieszyć się wygodą podczas grania w ulubione gry mobilne.

Ergonomiczna konstrukcja

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Ci niezrównany komfort użytkowania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji doskonale leży w dłoniach – możesz grać godzinami, nie obawiając się zmęczenia i bólu nadgarstków. Kontroler został też wykonany z przyjaznych dla skóry, przyjemnych w dotyku materiałów. Co więcej, przyciski A, B, X oraz Y mają kolorowe podświetlenie LED, które ułatwia rozgrywkę po zmroku.