iPega PG-9217B

Bezprzewodowy kontroler do gier jest kompatybilny ze smartfonami o wymiarach 135-165 mm, a jego ergonomiczny design pozwala wygodnie grać przez długie godziny. 

Szeroka kompatybilność

Kontroler działa z większością popularnych modeli smartfonów. Obsłuży urządzenia z systemem Android oraz iOS (wersje 11.0-13.3.1). Co więcej, jest kompatybilny z PC, PS3 i Nintendo Switch. Z powodzeniem wykorzystasz go zatem do grania na wybranym sprzęcie. Szerokość gamepada można regulować w zakresie 135-165 mm. Uwaga: PG-9217B nie obsługuje telefonów z procesorami Mediatek.

Przemyślana konstrukcja

Ergonomiczny design urządzenia umożliwi Ci komfortowe użytkowanie nawet przez wiele godzin! W zestawie otrzymasz również funkcjonalny uchwyt na telefon, dzięki czemu zyskasz wygodę podczas grania w tytuły mobilne.

Szeroka kompatybilność

Kontroler jest kompatybilny z wieloma systemami, co zagwarantuje Ci możliwość użytkowania we współpracy z wieloma urządzeniami. Z powodzeniem skorzystasz z niego z poziomu systemu Android, iOS, Windows 7/8/10, konsoli Nintendo Switch czy PS3/PS4 oraz Smart TV.

Przewodowo lub bezprzewodowo

GamePad możesz podłączyć do komputera lub laptopa za pomocą kabla z portem USB-C. Natomiast moduł Bluetooth w wersji 5.0 pozwala połączyć kontroler na przykład z Nintendo Switch. Co więcej, zasięg sygnału wynosi 10 m max.

Specyfikacja

ProducentiPega
ModelPG-9217B
KolorCzerwono-niebieski
PołączeniePrzewodowo / Bluetooth
Wersja Bluetooth5.0
Zasięg Bluetooth8m
Zakres rozszerzania uchwytu16,5 cm
Pojemność akumulatora350mA
Natężenie robocze30mA
Napięcie roboczeDC 3.7V
Napięcie wejścioweDC 5V
Natężenie wejściowe500mA
Czas pracy na jednym naładowaniuOk. 15h
Czas ładowaniaOk. 2h
Czas pracy w trybie czuwaniaDo 30 dni
Port ładowaniaUSB-C
Ilość programowalnych przyciskówBrak
TouchpadNie
WibracjeNie
Wbudowany głośnikNie
Wejście audio jack 3.5mmNie
KompatybilnośćPS4, Android (6.0 i nowsze), iOS 13.0 i nowszy, Nintendo Switch, PS3 (przewodowo), PC (przewodowo)