iPega PG-9216

Kontroler iPega PG-9216 oferuje szeroką kompatybilność oraz ergonomiczny design, który wspiera komfort użytkowania.

Funkcjonalność przede wszystkim

Wejdź na wyższy poziom kontroli i zdominuj przeciwników! Kontroler PG-9216 zapewnia niezwykle płynną i precyzyjną pracę joysticków, dzięki czemu zyskasz wyższą celność i efektywność starć. Co więcej, funkcja Turbo pozwoli Ci zachować ogień ciągły bez przymusu wielokrotnego naciskania przycisku.

Przemyślana konstrukcja

Ergonomiczny design urządzenia umożliwi Ci komfortowe użytkowanie nawet przez wiele godzin! W zestawie otrzymasz również funkcjonalny uchwyt na telefon, dzięki czemu zyskasz wygodę podczas grania w tytuły mobilne.

Szeroka kompatybilność

Kontroler jest kompatybilny z wieloma systemami, co zagwarantuje Ci możliwość użytkowania we współpracy z wieloma urządzeniami. Z powodzeniem skorzystasz z niego z poziomu systemu Android, iOS, Windows 7/8/10, konsoli Nintendo Switch czy PS3/PS4 oraz Smart TV.

Przewodowo lub bezprzewodowo

GamePad możesz podłączyć do komputera lub laptopa za pomocą kabla z portem USB-C. Natomiast moduł Bluetooth w wersji 5.0 pozwala połączyć kontroler na przykład z Nintendo Switch. Co więcej, zasięg sygnału wynosi 10 m max.

Specyfikacja

ProducentiPega
ModelPG-9216
KolorCzarny
PołączeniePrzewodowe / Bluetooth
Wersja Bluetooth5.0
Zasięg Bluetooth≤8m
Zakres rozszerzania uchwytu≤75 mm
Pojemność akumulatora400 mAh
Napięcie roboczeDC 3.7V
Natężenie robocze<15mA
Czas pracy na jednym naładowaniuok. 15 h
Czas ładowania2.5 h
Czas pracy w trybie czuwaniado 30 dni
Port ładowaniaUSB-C
Ilość programowalnych przyciskówbrak
TouchpadNie
WibracjeNie
Wbudowany głośnikNie
Wejście audio jack 3.5mmNie
KompatybilnośćAndroid, iOS, Win7/8/10, Nintendo Switch (przewodowo/bezprzewodowo), PS3(przewodowo/bezprzewodowo), PS4 (bezprzewodowo), Smart TV