iPega PG-9210

Kontroler GamePad  380mAh| Android / iOS / Nintendo Switch | Bluetooth 5.0 | 

Bezprzewodowy kontroler gamingowy iPEGA PG-9210

Ciesz się komfortową rozgrywką i pobij swój kolejny rekord. Bezprzewodowy pad iPEGA PG-9210 jest kompatybilny z wieloma popularnymi urządzeniami i pozwala zwiększyć immersję dzięki 2 generującym wibracje silniczkom. Obsługuje też funkcję Turbo i Auto. Został wyposażony w 4 programowalne przyciski i ma wbudowany rozkładany uchwyt na telefon. Żywotność jego przycisków sięga nawet 1 000 000 kliknięć.

Zintegrowany uchwyt na telefon

Lubisz grać w gry na swoim smartfonie? Kontroler PG-9210 ułatwi Ci rozgrywkę! Urządzenie zostało wyposażone w rozkładany uchwyt, w którym możesz umieścić swój telefon. Już nie musisz korzystać z dodatkowych podstawek, aby mieć wyświetlacz zawsze przed oczami. Produkt jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości 50-80 mm.

4 programowalne przyciski

Chcesz jeszcze lepiej dostosować pada do swoich potrzeb i przyzwyczajeń? To możliwe! Kontroler PG-9210 został wyposażony w 4 programowalne przyciski, które z łatwością ustawisz w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić sobie rozgrywkę. Przekonaj się, że granie w ulubione gry może być jeszcze przyjemniejsze!

Funkcja Turbo i Auto

Teraz możesz wygrywać kolejne pojedynki bez większego wysiłku. Kontroler obsługuje funkcję Turbo lub Auto – możesz przypisać ją do przycisku A / B / X / Y, D-pada, L1 / R1, L2 / R2 lub L3 / R3. Dzięki temu z łatwością poślesz w stronę swoich przeciwników w grze grad celnych pocisków.

Ciesz się większą immersją

Poczuj się tak, jakbyś rzeczywiście przemierzał fantastyczne krainy z gier u boku swoich ulubionych bohaterów. Pad PG-9210 został wyposażony w 2 silniczki, które generują wibracje dostosowane do wydarzeń na ekranie. Dzięki temu urządzenie pozwala zwiększyć immersję i jeszcze bardziej zanurzyć się w rozgrywce.

Stworzony z myślą o graczach

Pad PG-9210 doskonale leży w dłoniach i pozwala cieszyć się komfortem użytkowania. Jego joysticki płynnie obracają się o 360° i zapewniają niezrównaną precyzję. Co więcej, przyciski A / B / X / Y zostały wyposażone w podświetlenie LED, które nadaje im oryginalny charakter i sprawia, że są lepiej widoczne po zmroku. Kontroler wyróżnia się też niezwykłą wytrzymałością i niską podatnością na zużycie.

Szeroka kompatybilność

Ten praktyczny kontroler jest kompatybilny z wieloma popularnymi urządzeniami takimi jak komputery, laptopy, smartfony, tablety i Nintendo Switch. Bez problemu działa z systemami Android, iOS 11.0-13.3.1 oraz Windows 7 / 8 / 10. Nieważne, na jakim sprzęcie lubisz grać – z iPEGA przejdziesz na nowy poziom rozgrywki.