iPega PG-9180

Podwójna stacja dokująca do Kontrolera / GamePada do PS4

Podwójna ładowarka do padów do PS4

Ładuj nawet 2 pady do PlayStation 4 jednocześnie i oszczędzaj czas. Ładowarka iPEGA PG-9180 jest bardzo prosta i wygodna w obsłudze, zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania. Została wyposażona w specjalne wskaźniki, które dostarczą Ci informacji dotyczących statusu ładowania. Urządzenie prezentuje się przy tym naprawdę dobrze.

Naładuje 2 pady jednocześnie

Pożegnaj konieczność ładowania każdego pada do PS4 z osobna. Ładowarka marki iPEGA może zasilać 2 urządzenia w tym samym czasie. To praktyczne rozwiązanie sprawdzi się również wtedy, gdy często grasz na konsoli z drugą osobą – dzięki temu nikt już nie będzie musiał czekać na swoją kolej, żeby naładować pada.

Wskaźnik ładowania

Nie zastanawiaj się, czy Twoje pady zostały już naładowane. Ładowarka PG-9180 ma wbudowane 2 czytelne wskaźniki, które dostarczą Ci najważniejszych informacji. Podczas ładowania świecą się na czerwono. Gdy pad jest już naładowany, kolor wskaźnika zmienia się na zielony.

Bezpieczeństwo użytkowania

Nie obawiaj się o bezpieczeństwo ładowarki ani zasilanych przez nią padów. Urządzenie zostało wyposażone w ochronę przed zwarciem i prądem przetężeniowym, nie musisz więc obawiać się jego przypadkowego uszkodzenia. Produkt umożliwia wygodne, a zarazem bezpieczne ładowanie niemal w każdej sytuacji.

Prosta obsługa

Korzystanie z ładowarki jest bajecznie proste. Wystarczy podłączyć ją do źródła zasilania, a następnie umieścić w niej pady. Zastosowane rozwiązanie pomoże Ci również zachować porządek – koniec z wieloma plączącymi się kablami i koniecznością podłączania każdego kontrolera do osobnego gniazdka.