iPega PG-9162B

Mini kontroler bezprzewodowy do Nintendo Switch | 380 mAh | Bluetooth 4.0

iPega PG-9162B
Kontroler iPega PG-9162B

Kontroler iPega PG-9162B

Kontroler został stworzony z myślą o graczach, zapewniając im wygodę i satysfakcję podczas grania. Produkt marki iPega posiada sześcioosiowy żyroskop, który rozpoznaje pozycję w przestrzeni i jest kompatybilny z hostem Nintendo Switch.

Turbo - funkcja do zadań specjalnych

Chcesz grać jeszcze szybciej i skuteczniej eliminować przeciwników? Aktywuj funkcję Turbo, która gwarantuje błyskawiczne działanie kontrolera. Już nikt Cię nie zaskoczy – z padem iPega natychmiast zareagujesz na każde zmiany w rozgrywce. Ponadto, kontroler posiada podwójny silnik obsługujący funkcję wibracji.

Funkcje Turbo w PG-9162B
Wysokiej jakości kontroler PG-9162B

Materiał przyjemny w dotyku

Uchwyty oraz przyciski zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas gry. PG-9162B wykonano z przyjemnego w dotyku materiału. Ergonomiczny kształt i wskaźniki LED pozytywnie wpływają na komfort gry, a akumulator o pojemności 380mAh pozwala na nieprzerwaną grę aż do 8 godzin. 

Stabilne połączenie

Kontroler iPega PG-9162B posiada możliwość połączenia za pomocą Bluetooth 4.0, który zapewnia stabilny sygnał w promieniu 8 metrów bez opóźnień lub przerw. PG-9162B obsługuje również połączenie przewodowe za pomocą kabla USB-C dołączonego do zestawu.

Stabilne połączenie PG-9162B