iPega PG-9120

Kontroler GamePad  380mAh| Android / iOS | Bluetooth 4.0 | 

Kontroler iPega PG-9120

Kontroler marki iPega pozwoli Ci zamienić Twój telefon w profesjonalną konsolę do gier. Jego kompaktowy rozmiar pozwala zabrać PG-9120 ze sobą gdzie tylko chcesz. Nie musisz się również obawiać nagłym rozładowaniem baterii, kontroler potrafi pracować aż do 20 godzin na jednym naładowaniu, co czyni go idealnym towarzyszem podróży. 

 

Łączność Bluetooth

Kontroler pozwala na zachowanie łączności Bluetooth przy odległości do 8 m, a sama transmisja danych jest szybka i efektywna. Użycie kontrolera nie wymaga instalowania żadnych sterowników, wystarczy sparować urządzenie z kontrolerem za pomocą Bluetooth. Kontroler współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i iOS (wersje 13.4 i nowsze). 

Wspierane gry

Kontroler wspiera wiele gier, między innymi PUBG (tylko iOS), Fortnite (tylko iOS), Rules of Survival i inne. Nie ma potrzeby instalowania żadnych dodatkowych aplikacji. Warto pamiętać, że wraz z aktualizacją wybranych gier, istnieje możliwość wystąpienia problemów z kompatybilnością gamepadów.

 

Łatwa obsługa

Kontroler ułatwia granie w wymagające gry zręcznościowe, Battle Royal i strzelanki. Drążek do sterowania i dodatkowe przyciski zwiększają naszą przewagę nad przeciwnikiem. Uchwyt można regulować w zakresie 140 – 220 mm, dzięki czemu jest on niezwykle uniwersalny. Mocny zacisk oraz gumowe wykończenie sprawiają, że użytkowanie jest komfortowe, a Twój telefon bezpieczny. Już nie musisz martwić się o przypadkowe wyślizgnięcie się telefonu lub kontrolera z rąk.