iPega PG-9097

Kontroler bezprzewodowy / GamePad | 6-osiowy żyroskop | 2 silniki wibracyjne

Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-9097

Dzięki iPega PG-9097 z łatwością pokonasz przeciwnika. Kontroler wyróżnia się 6-osiowym żyroskopem, dzięki któremu z wysoką skutecznością wykrywa nawet najmniejsze odchylenia kontrolera i pozwala mu reagować bez opóźnień. Co więcej, został wyposażony w 2 silniki wibracyjne, dla jeszcze większej immersji. Współpracuje z konsolami Nintendo Switch, PS3 i systemami Android, oraz iOS. W zestawie znajdziesz również uchwyt na smartfon.

Precyzja

Bez względu na to, w jaką grasz grę, iPega PG-9097 pozwoli Ci odnieść zwycięstwo. Kontroler bezprzewodowy został wyposażony w joysticki o pełnym zakresie 360°, dla jeszcze większej swobody podczas rozgrywki. Teraz możesz cieszyć się jeszcze większą precyzją.

GamePad iPega

Zanurz się w rozgrywce

Poślij w stronę rywala serię wystrzałów! GamePad oferuje przycisk Turbo, który w połączeniu z przyciskiem funkcyjnym umożliwia seryjne wykonanie wybranego ruchu. Już nie musisz wielokrotnie naciskać przycisku. Co więcej, wbudowane silniki reagują delikatnymi wibracjami na wydarzenia na ekranie, dla lepszych wrażeń immersyjnych.

Dopasowany do potrzeb użytkownika

Graj przez długi czas bez uczucia zmęczenia i dyskomfortu. Ergonomiczna konstrukcja kontrolera sprawia, że urządzenie świetnie leży w dłoniach, a duże, wygodne przyciski ułatwiają korzystanie z GamePada. Co więcej, iPega PG-9097 oferuje wskaźniki LED, które poinformują Cię o poziomie akumulatora.

Kontroler

Możliwość programowania przycisków

Kontroler pozwala przypisywać przyciskom wybrane funkcje, dzięki czemu jeszcze bardziej dostosujesz jego działanie do własnych potrzeb. Możesz również regulować poziom wibracji na 2 poziomach lub całkowicie zrezygnować z funkcji.