iPega PG-9083s
Red Bat

Kontroler GamePad Bluetooth 4.0 | Android / iOS / PC /Windows | 380mAh

Kontroler Bluetooth PG-9083s

Łączność bluetooth

Gamepad ipega PG-9083s z wbudowanym akumulatorem 380 mAh może pracować 10 godzin grania bez przerwy na jednym ładowaniu, do 30 dni w trybie czuwania. W przypadku braku połączenia lub akcji, samodzielnie przełącza się w tryb oszczędzania energii. Kontroler posiada funkcję bluetooth 4.0 – nie potrzeba pobrania dodatkowych aplikacji. Prosta konfiguracja i aktywacja (bezpośrednie połączenie z urządzeniem iOS i Android). 

Idealne do grania

Drążki konsoli wykonane są z gumy co minimalizuje ryzyko ześlizgnięcia się palców, analogowe przyciski L2/R2 znacznie ułatwiają grę. Ergonomiczne uchwyty sprawiają, że konsola jest idealnie dopasowana do naszych dłoni i nie męczą się nawet przy długim czasie grania.

Kontrolery idealny do długiego grania
Kontroler do tabletów i smartfonów

Perfekcja stabilności

Wyposażony w funkcję teleskopową z regulacją wielkości, bez obawy o niefortunny upadek. Przystosowany do urządzeń o przekątnej ekranu od 5.1″ do 11″.

 

Moc baterii

Akumulator o wartości 380 mAh pozwala na pracę nawet do 30 dni. Czas ładowania baterii wynosi 2 godziny. Bateria ładowana jest za pomocą kabla USB dołączonego do opakowania.