iPega PG-9083A

Gamepad do tabletów (5-10″) | Android / iOS / Smart TV/ Windows / Mac | 380mAh

iPega PG-9083A
Kontroler do gier iPega PG-9083A

Kontroler do gier iPega PG-9083A

Przenieś swoją rozgrywkę na kolejny poziom i pobij nowy rekord. Kontroler do gier iPega jest kompatybilny z systemami Android i iOS, a dzięki regulowanej szerokości do 280 mm może obsłużyć wiele różnych urządzeń – w tym smartfony i tablety. Bluetooth 5.0 gwarantuje stabilne i szybkie połączenie. Istnieje też możliwość podłączenia urządzenia za pomocą kabla, dzięki czemu da się wygodnie grać również na komputerze czy PS3. Wytrzymały akumulator zapewnia do 15 godzin pracy PG-9083A, a ergonomiczna konstrukcja sprawia, że możesz cieszyć się długotrwałą rozgrywką bez zmęczenia.

2 możliwości podłączenia

Możesz podłączyć kontroler na 2 sposoby – bezprzewodowo lub za pomocą kabla. Łącze Bluetooth 5.0 pozwoli Ci zapomnieć o jakichkolwiek problemach z transmisją sygnału. PG-9083A zapewnia szybkie, stabilne i niezawodne połączenie – niespodziewane opóźnienia czy zacinanie się już nigdy nie staną Ci na drodze do zwycięstwa! Można też podłączyć urządzenie przewodowo – na przykład do komputera lub konsoli.

Dwie możliwości podłączenia gamepada
Przemyślana konstrukcja kontrolera PG-9083A

Doskonale przemyślana konstrukcja

Kontroler wyróżnia się rozsuwaną konstrukcją, dzięki której możesz regulować jego szerokość. To oznacza, że bez problemu umieścisz na nim smartfon lub tablet o wymiarach 13-28 cm. Urządzenia da się montować zarówno poziomo, jak i pionowo – to Ty decydujesz, jak będzie Ci wygodniej. Umieszczony z tyłu kontrolera suwak umożliwia zablokowanie ustawionej szerokości, gwarantując wymaganą stabilność.

Szeroka kompatybilność

Bez przeszkód graj na swoim ulubionym sprzęcie. PG-9083A jest kompatybilny nie tylko z telefonami i tabletami z systemem Android 6.0+ lub iOS 11.0-13.3.1, ale też między innymi z PS3, Nintendo Switch oraz Windows PC. To daje Ci niemal nieograniczone możliwości. Nieważne, na czym lubisz grać – iPega pomoże Ci zwyciężyć!

Szeroka kompatybilność PG-9083A
Ergonomiczny design kontrolera PG-9083a

Ergonomiczny design

Graj godzinami, nie obawiając się bólu nadgarstków lub zmęczenia. Kontroler został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania. Wykonany z wytrzymałych, a zarazem przyjemnych w dotyku materiałów – doskonale leży w dłoniach i nie będzie się z nich wyślizgiwał. Umieszczone w łatwo dostępnych miejscach przyciski sprawiają, że rozgrywka staje się jeszcze przyjemniejsza – Twój kolejny rekord jest bliżej, niż myślisz!

Długi czas pracy - wygodne ładowanie

Zapomnij o niespodziewanych, niepożądanych przerwach w grze. Kontroler został wyposażony w wytrzymały akumulator o pojemności 380 mAh, który zapewnia czas pracy sięgający 15 godzin. Naładujesz go za pomocą dołączonego do zestawu kabla microUSB. Możesz też korzystać z kontrolera podczas ładowania – dzięki temu nie musisz nawet przerywać rozgrywki!

Kontroler PG-9083A z wydajnym akumulatorem