iPega PG-9068
Tomahawk

Kontroler GamePad | Android / iOS / Smart TV/ Windows / Mac | 380mAh

Uniwersalny kontroler gier Bluetooth

Kontroler pozwala na zachowanie łączności Bluetooth przy odległości do 8 m, a sama transmisja danych jest szybka i efektywna. Teleskopowy uchwyt pozwala na zamontowanie urządzenia wielkości do 6″. Idealny dla osób, które w czasie gry słuchają jednocześnie muzyki. Kontroler umożliwia swobodne przełączanie utworów czy ustawianie głośności dźwięku w czasie gry. 

Wygodne i efektywne sterowanie w czasie gry

Kształt gamepada, układ przycisków i ich funkocjonalność wpływa pozytywnie na odczucia płynące z gry. Popraw swoje wyniki i wejdź na nowy poziom gier. Gamepad reaguje natychmiastowo na używane przyciski. Efektownie zaprojektowane przyciski nie tylko wpływają na wygląd kontrolera ale też poprawiają jakość gry. Precyzyjny joystick umożliwia kontrolę w zakresie 360 stopni.

Wytrzymała bateria

Możesz używać go ze smartfonem, po sparowaniu za pomocą Bluetooth. Nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników. Może pracować do 10 godzin na jednym ładowaniu, w trybie czuwania wytrzymuje aż 30 dni. Pełne ładowanie kontrolera trwa około 1-2 godzin. Gamepad wyposażony jest w akumulator 350 mAh.   

Graj, kiedy chcesz na czym chcesz

PG-9068 Współpracuje z szeroką gamą produktów wyposażonych w technologię Bluetooth, od smartfonów Android/iOS, po smart TV, Windows i Mac. Niewielkie wymiary sprawiają, że gamepad jest łatwy w przechowywaniu i transporcie.