iPega PG-SW001B

Kontroler bezprzewodowy GamePad 

Kontroler do gier iPEGA PG-9023S

Wygodnie graj w ulubione gry na tablecie lub smartfonie. Kontroler do gier iPEGA PG-9023S został wyposażony w długi wysięgnik teleskopowy, dzięki któremu idealnie pasuje do wielu różnych urządzeń. Łącze Bluetooth 4.0 zapewnia stabilną, niezawodną transmisję, a przyciski multimedialne zapewniają wygodny dostęp do kilku przydatnych funkcji. Urządzenie wyróżnia też szeroka kompatybilność oraz czas pracy sięgający 15 godzin na jednym ładowaniu.

Długi wysięgnik teleskopowy

Dostosuj kontroler do swoich potrzeb. Dzięki wbudowanemu wysięgnikowi teleskopowemu możesz rozłożyć go na szerokość do 28 cm, co pozwala umieścić w nim nie tylko różne modele smartfonów, ale też tablety. Wygodnie graj na wybranym urządzeniu i pobij kolejne rekordy!

Praktyczne przyciski multimedialne

Często słuchasz muzyki podczas rozgrywki? Pad G-9023S będzie dla Ciebie idealny! Urządzenie zostało wyposażone w kilka przycisków funkcyjnych, za pomocą których możesz szybko i wygodnie zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, przełączyć piosenkę i dostosować głośność.

Niezawodne połączenie bezprzewodowe

Pożegnaj problemy z połączeniem. Bluetooth 4.0 zapewnia szybką, stabilną i pozbawioną opóźnień transmisję sygnału, dzięki czemu możesz bez przeszkód grać w nawet najbardziej dynamiczne gry. Aby skorzystać z kontrolera, nie musisz pobierać żadnych aplikacji. Po prostu połącz się z nim przez Bluetooth i rozgrywaj kolejne pojedynki!

Stworzony z myślą o graczach

Przyciski kontrolera zostały umieszczone w łatwo dostępnych miejscach i zapewniają błyskawiczną reakcję. Joysticki urządzenia obracają się o 360° i gwarantują niezrównaną precyzję – teraz z łatwością namierzysz przeciwnika w grze i poślesz w jego stronę celny pocisk. Są przy tym przyjemne w dotyku i antypoślizgowe, zapewniając jeszcze większy komfort rozgrywki.

Udoskonalona konstrukcja

Kontroler marki iPEGA wyróżnia się ulepszoną, ergonomiczną konstrukcją. Doskonale leży w dłoniach i prezentuje się naprawdę dobrze. Co więcej, uchwyt na telefon lub tablet został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić urządzeniom wymaganą stabilność i chronić je przed wypadnięciem.

Długi czas pracy

Uwolnij się od kabli i zyskaj niemal nieograniczoną swobodę. Bezprzewodowy pad marki iPEGA został wyposażony w wytrzymały akumulator, dzięki któremu może pracować nawet przez 15 godzin na jednym ładowaniu. W trybie czuwania wytrzymuje do 40 dni! Aby w pełni naładować urządzenie, wystarczą tylko około 3 godziny.

Szeroka kompatybilność

Zapomnij o problemach z kompatybilnością. Pad PG-9023S doskonale współpracuje z większością popularnych smartfonów i tabletów. Wspiera zarówno system Android, jak i iOS. Jest też kompatybilny z mnóstwem gier, możesz więc bez przeszkód wygodnie grać w ulubione tytuły.