iPega PG-P5009

Wielofunkcyjna podstawka do konsoli PS5 | Ładowanie dwóch kontrolerów jednocześnie 

Wielofunkcyjna podstawka do konsoli

Wielofunkcyjna podstawka do konsoli PS5 iPega PG-P5009

Za pomocą podstawki iPega szybko i wygodnie naładujesz 2 kontrolery PS5 w tym samym czasie. Oprócz tego stanowi funkcję wielofunkcyjnej podstawki, która umożliwia przechowywanie Play Station 5 i nawet 14 płyt z grami. Ponadto zawiesisz na niej słuchawki czy okulary VR, dzięki odczepianemu haczykowi.

Ładuj 2 kontrolery jednocześnie

Podstawka pozwoli Ci naładować 2 kontrolery jednocześnie. Napięcie o wartości 5V zapewnia stabilne ładowanie, dzięki czemu po 2.5 – 3 h gamepad będzie gotowy do ponownej pracy. Dodatkowo specjalny wskaźnik kolorem czerwonym sygnalizuje proces ładowania, a białym – w pełni naładowany akumulator.

Wielofunkcyjna podstawka do konsoli PS5 iPega PG-P5009
Wielofunkcyjna podstawka do konsoli

Wielofunkcyjna

PG-P5009 posłuży nie tylko jako ładowarka do kontrolerów, ale również podstawka do PS5 i gry – pomieści nawet 14 płyt. Oprócz tego została wyposażona w haczyk, na którym zawiesisz słuchawki lub okulary VR. Możesz go w każdej chwili odpiąć, jeśli chwilowo z niego nie korzystasz. Dzięki temu sprzęt i jego akcesoria możesz mieć w jednym miejscu, co wpływa nie tylko na wygodę, ale również pozwoli zachować porządek.