iPega PG-P4023D

Kontroler bezprzewodowy / GamePad | 6-osiowy żyroskop | 2 silniki generujące wibracje

GamePad iPega PG-P4023D
GamePad iPega PG-P4023D

Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-P4023D touchpad PS4

Zanurz się w świecie rozgrywki dzięki PG-4023D! Kontroler iPega został wyposażony w 6-osiowy żyroskop gwarantuje za płynne działanie, a 2 silniki generujące wibracje zwiększają immersję. Możesz też spersonalizować jego pracę korzystając z przycisków z funkcją programowania, a wbudowany touchpad zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

Dla większej immersji

Poczuj się jak bohater ulubionego tytułu! Kontroler został wyposażony w 2 silniki, które reagują na wydarzenia w czasie rozgrywki delikatnymi wibracjami, tym samym zwiększając immersję. Ponadto 6-osiowy żyroskop odpowiada za dokładniejsze wykrywanie kierunków i zapewnia precyzję. Dzięki temu możesz z łatwością unikać pocisków i pokonywać zakręty.

GamePad iPega PG-P4023D
GamePad iPega PG-P4023D

Wbudowany touchpad

Dla jeszcze większego komfortu użytkowania, PG-4023D został wyposażony w touchpad, który świetnie sprawdzi się podczas gier typu strzelanki. W rezultacie możesz cieszyć się jeszcze większą precyzją i płynnością podczas rozgrywki.

Dostosuj jego pracę do własnych potrzeb

To nie koniec zalet PG-4023D. GamePad oferuje możliwość programowania przycisków L i R, pozwalając Ci spersonalizować jego pracę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby aktywować ulubioną funkcję albo wykonać złożoną kombinację ruchów.

GamePad iPega PG-P4023D

Więcej udogodnień

Kontroler pozwala przypisywać przyciskom wybrane funkcje, dzięki czemu jeszcze bardziej dostosujesz jego działanie do własnych potrzeb. Możesz również regulować poziom wibracji na 2 poziomach lub całkowicie zrezygnować z funkcji.