iPega PG-P4012A

Kontroler bezprzewodowy / GamePad | 6-osiowy żyroskop | 2 silniki wibracyjne | Port audio 3,5 mm

GamePad iPega Ninja PG-SW038S NSW BT
GamePad iPega Spiderman

Bezprzewodowy kontroler do gier iPega PG-P4012A

Ciesz się emocjonującą rozgrywką. Bezprzewodowy kontroler do gier iPega PG-P4012A wyróżnia się szeroką kompatybilnością i ergonomiczną konstrukcją. Programowalne przyciski pozwalają lepiej dostosować go do Twoich przyzwyczajeń, a 6-osiowy żyroskop i 2 silniczki generujące wibracje umożliwiają zwiększenie immersji. Pad został też wyposażony w niewielki panel dotykowy i port audio 3,5 mm. Ma także kolorowe podświetlenie LED.

Dostosowany do potrzeb graczy

Kontroler marki iPega spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z tyłu urządzenia znajdują się 4 przyciski, które można programować – teraz z łatwością skorzystasz z ulubionych funkcji lub wykonasz złożoną kombinację ruchów. Co więcej, przyjemne w dotyku joysticki obracają się o 360° i gwarantują niezrównaną precyzję.

GamePad iPega Spiderman

Zanurz się w rozgrywce

Jeszcze większa immersja? Teraz to możliwe! Pad iPega PG-P4012A został wyposażony w 2 silniczki, które w zależności od sytuacji w grze generują delikatne wibracje. Dzięki temu możesz bardziej zanurzyć się w rozgrywce i poczuć jak bohater ulubionego tytułu. Kontroler ma też 6-osiowy żyroskop, który zapewnia niesamowitą płynność działania – teraz bez trudu pokonasz nawet najostrzejszy zakręt w grze wyścigowej!

Wbudowany touchpad

Przenieś swoje doświadczenie gamingowe na nowy poziom. Kontroler ma wbudowany pojemnościowy panel dotykowy, który przyda Ci się zwłaszcza podczas grania w nowsze gry lub tytuły FPS. Zyskaj wyjątkową precyzję, wydobądź pełen potencjał urządzenia i pobij kolejny rekord!

GamePad iPega Spiderman

Szeroka kompatybilność

Lubisz grać na komputerze lub laptopie? Preferujesz konsole? A może jesteś fanem gier mobilnych? Kontroler marki iPega sprawdzi się w każdej sytuacji! Urządzenie jest kompatybilne między innymi z komputerami, laptopami, smartfonami, tabletami, PS4 i PS3. Doskonale współpracuje z systemami Windows, Android i iOS.

Ciesz się fantastycznej jakości dźwiękiem

Kontroler został też wyposażony w głośnik oraz port audio 3,5 mm. Dzięki temu możesz podłączyć do niego słuchawki. Jeszcze bardziej zanurz się w rozgrywce lub wygodnie słuchaj muzyki, kiedy grasz.