iPega PG-P4010A

Kontroler bezprzewodowy / GamePad | 4 programowalne przyciski |  6-osiowy żyroskop | pojemnościowy touchpad

GamePad iPega Ninja PG-SW038S NSW BT
iPega Ninja PG-P4010A

Bezprzewodowy kontroler do gier iPEGA PG-P4010A

Pad iPEGA PG-P4010A pozwoli Ci przenieść Twoje gamingowe doświadczenie na nowy poziom. Silniczki generujące wibracje umożliwiają zwiększenie immersji, a 4 programowalne przyciski pozwalają jeszcze bardziej dostosować kontroler do potrzeb użytkownika. Urządzenie wyróżnia się szeroką kompatybilnością i doskonale leży w dłoniach. Zostało też wyposażone w 6-osiowy żyroskop oraz pojemnościowy touchpad.

4 programowalne przyciski

Dostosuj pada do swoich potrzeb i z łatwością wykonuj nawet najbardziej skomplikowane kombinacje. PG-P4010A oferuje 4 programowalne przyciski, których działanie bez trudu dopasujesz do swoich preferencji. To Twój nowy sposób na odnoszenie wspaniałych zwycięstw w ulubionych grach!

Zanurz się w rozgrywce

Zależy Ci na jak największej immersji podczas rozgrywki? Pad PG-P4010A będzie dla Ciebie idealny! Urządzenie zostało wyposażone w 2 silniczki, które generują wibracje w zależności od wydarzeń na ekranie. Kontroler ma także 6-osiowy żyroskop, który precyzyjnie wykrywa położenie. Dzięki temu możesz cieszyć się niezrównaną płynnością, nawet kiedy pokonujesz wyjątkowo ostre zakręty w grze wyścigowej.

Wbudowany touchpad

Obecnie coraz więcej gier wykorzystuje funkcjonalność touchpada, aby jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę. Aby umożliwić Ci ich swobodne ogrywanie, kontroler PG-P4010A ma wbudowany pojemnościowy panel dotykowy, który zapewni Ci niezrównaną płynność i precyzję.

iPega Ninja PG-P4010A
iPega Ninja PG-P4010A

Szeroka kompatybilność

Nieważne, na jakim sprzęcie grasz – iPEGA pomoże Ci osiągać coraz lepsze rezultaty. Pad PG-P4010A jest kompatybilny z większością popularnych urządzeń takich jak PS3 i PS4, komputery, laptopy, smartfony i tablety. Doskonale działa z systemami Windows 7 / 8 / 10, Android i iOS.

Dostosowany do potrzeb graczy

Uchwyty kontrolera zostały pokryte antypoślizgowym, odpornym na pot i przyjemnym w dotyku silikonem. Dzięki temu urządzenie świetnie leży w dłoniach i zapewnia komfort użytkowania. Jego joystick obraca się o 360° i gwarantuje niesamowitą precyzję, a przyciski z podświetleniem LED nie tylko fantastycznie się prezentują, ale też są lepiej widoczne w nocy. Kontroler ma także wygodne w użyciu triggery, wbudowany głośnik oraz umożliwiający podłączenie słuchawek port jack 3,5 mm.

iPega Ninja PG-P4010A