iPega Demon Z PG-9129

Kontroler bezprzewodowy / GamePad | 6-osiowy żyroskop | 2 silniki wibracyjne | 4 programowalne przyciski

GamePad iPega Demon
Kontroler iPega

Łączność Bluetooth

Gamepad ipega PG-9129 z wbudowanym akumulatorem 400 mAh może pracować na jednym ładowaniu 10 godzin. Czas ładowania pada wynosi zaledwie 2 godziny. Posiada uchwyt na smartfona dla większej wygody gry. Połączenie bluetooth nie wymaga zbędnych platform gier czy skomplikowanych ustawień i operacji aktywacji. Kontroler posiada funkcję bluetooth 4.0 – Nic nie stanie na przeszkodzie w zdobywaniu doświadczenia podczas gry. Odległość transmisji wynosi 8 m. Urządzenie obsługuje między innymi komputery, smartfony z Androidem i konsole PS3.

Elastyczny joystick

Pad posiada wysokiej jakości joysticki oporne na zużycie. Pozycjonowanie obrazu odbywa się z dużą dokładnością – precyzyjnie kontrolujesz każdy ruch. Wyposażony jest w teleskopowy uchwyt na telefon komórkowy – do 86 mm. Dzięki niemu nie musisz się martwić o upadek twojego smartfona.

Kontroler iPega
Kontroler iPega

Niezawodny uchwyt

Wyposażony jest w teleskopowy uchwyt na telefon komórkowy – do 86 mm. Dzięki niemu nie musisz się martwić o upadek twojego smartfona. Gamepad posiada funkcję TURBO – wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by gra stała się szybsza i bardziej wydajna.